Wirtualne oblicza stacji tv

wirtualne_oblicza_stacji_tv.jpg

Pojęcie takie jak oglądanie telewizji powoli przestaje mieć sens. Z dwóch powodów. Pierwszym są coraz większe możliwości nowoczesnych telewizorów, a drugim ekspansja stacji telewizyjnych do Internetu.

W efekcie granice pomiędzy telewizją a Internetem mocno się w ostatnich latach zatarły. To dobra wiadomość dla użytkowników, którzy mogą oglądać z jednej strony korzystać z zalet Internetu za pośrednictwem telewizora, a z drugiej nadrabiać brak odbiornika przy pomocy komputera. Ta druga możliwość przypadła do gustu polskim stacjom telewizyjnym.

Aktualnie wszystkie duże stacje, tzn. TVP, Polsat czy TVN udostępniają własne odtwarzacze w sieci www. Wystarczy wejść na stronę danej stacji i odnaleźć interesujący nas odcinek ulubionego programu.

Zazwyczaj możemy dodatkowo obejrzeć nieemitowane fragmenty programu lub wykupić dostęp do premierowych odcinków. Korzystając z telewizji online nie pozbędziemy się niestety reklam. Jednak często są one emitowane jedynie na początku audycji, a potem użytkownik może już w spokoju oglądać, co sobie tylko zażyczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *