Powszechne ekrany dotykowe

powszechne_ekrany_dotykowe.jpg

Już niedługo użytkownicy będą bardziej zdziwieni ekranami, które nie reagują na dotyk, niż tymi, które można kontrolować w ten sposób. W ostatnich latach sterowanie dotykowe bardzo się upowszechniło, zresztą z korzyścią dla userów. Obsługiwanie smartfonów czy tabletów jest dzięki temu znacznie wygodniejsze w porównaniu z nawigowaniem za pomocą takich czy innych przycisków. Największą zaletą dotykowych ekranów jest intuicyjność ich obsługi.

To naturalne, że aby przesunąć obiekt, po prostu kładziemy na nim palec i przesuwamy. Oczywiście sterowanie wymaga również bardziej zaawansowanych funkcji, niemniej jednak średnio inteligentny użytkownik jest w stanie „rozgryźć” obsługę smartfona czy tabletu w ciągu paru godzin. Poza samym dotykowym kontrolerem, ważną rolę odgrywa system operacyjny. To dzięki niemu ruchy użytkownika są przekładane na konkretne akcje.

samochodowa.city-traffic.com.pl Szukasz okrągłych modułów LED - kliknij tutaj

Świetnie w tym wypadku sprawdza się choćby darmowy produkt Google, czyli popularny Android, który gości na coraz większej liczbie urządzeń mobilnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *