Każdy może być fotografem

kazdy_moze_byc_fotografem.jpg

Jeszcze kilkanaście lat temu do robienia zdjęć służyły głównie aparaty, które odbijały uchwyconą wiązkę światła na taśmie negatywowej. Dopiero ona pozwalała na wywołanie kolorowej fotografii. To i krok milowy w porównaniu z pierwszymi aparatami, które wymagały kilku godzin naświetlania. Innymi słowy, fotografowana osoba musiała przez ten czas stać bez ruchu. A zdjęcie i tak wychodziło czarno białe i niezbyt ostre. Dziś do dyspozycji mamy nowoczesne aparaty cyfrowe.

Tyle że nawet one przestają być użyteczne, skoro kilka megapikseli obrazu może uchwycić przeciętny obiektyw telefonu lub tabletu. Zawodowi fotografowie mogą za to korzystać z zalet tzw. cyfrowej lustrzanki, która łączy zalety nowoczesności z niepowtarzalną jakością aparatów lustrzankowych. Aby zrobić zdjęcie godne okładki National Geographic, potrzeba talentu i umiejętności. Jednak nie trzeba się szczególnie wysilać, by zrobić po prostu bardzo dobre zdjęcie. To dlatego, że łatwo dziś o dostęp do prostych narzędzi obróbki fotograficznej.

http://www.tophifi.pl/aktualnosci/nordost-qk1-nowy-pasywny-kondycjoner-otwierajacy-serie-qrt/ Nowoczesny amplituner AV w połączeniu z kinem domowym daje niesamowite brzmienie

Kilka filtrów może nałożyć każdy, a potem poprawić balans kolorów i dzieło gotowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *